Guest

Welcome

LOGIN

MOST POPULAR

Mobilna rozrywka

Mobilna rozrywka - to darmowa gra online w kategorii: Artykuły Gościnne, Gry. W czasie gry możecie zapalić/zgasić światło, uruchomić pełny ekran, dodać grę do swoich ulubionych gier oraz - w razie problemów - zaraportować usterkę do naszego zespołu. Możliwości te można uruchomić klikając w dane ikony znajdujące się obok ekranu z grą. Zakładając konto na naszej stronie otrzymujecie możliwość zapisywania swoich najlepszych wyników rywalizując tym samym z innymi graczami naszej społeczności. Pobijaj rekordy, bierz udział w naszych turniejach online i bądź numerem jeden na Rywalizacja.com!

W 2020 roku można zauważyć bardzo dużą popularność gier mobilnych. Ten trend jest związany z pandemią i izolacją, a tym samym w wielu przypadkach większą ilością czasu wolnego. Z drugiej strony trzeba zauważyć, że zmieniają się także nawyki konsumenckie. Im bardziej jesteśmy związani ze smartfonami, tym więcej propozycji na te urządzenia jest wypuszczanych.

  1. Gra na telefon
  2. Strzelanka online
  3. Gra z tradycją

Gra na telefon

Gry mobilne stają się bardzo dobrą alternatywą dla tych komputerowych czy też na konsolę. I co istotne, zawsze można je mieć przy sobie i to jest najważniejsza zaleta tego typu rozwiązania. Taka zabawa wciąga, pozwala się odstresować jest najlepszym pomysłem na nudę, a także daje okazję do tego, by bawić się ze znajomymi. W internecie na Dispark znaleźć można również porady, jak grać, czy też jak zdobyć dodatkowe atrybuty czy umiejętności. Co najważniejsze, po gry mobilne sięgają nie tylko zapaleni gracze, ale również ci, którzy z tego typu aktywnościami nie mają wiele wspólnego. Na rynku co chwilę pojawiają się nowe propozycje, a spora część z nich podbija serca użytkowników.

Strzelanka online

Popularna gra Brawl Stars to dynamiczne bitwy, które można rozgrywać w trybie wieloosobowym oraz solowym. Strzelanka to gwarancja wielogodzinnej zabawy, która z pewnością pozwoli oderwać się od rzeczywistości. Poza tym producent stale zaskakuje nowościami i dzięki temu można stale doskonalić taktykę i umiejętności. Brawl Stars to sieciowa strzelanka, która jest darmowa i można ją zainstalować smartfonach i tabletach pracujących na systemach Google Android i iOS. Punkty mocy, kolejne poziomy, doświadczenie, superataki oraz przebrania to są te elementy, które przyciągają i sprawiają, że na długie godziny można zniknąć w wirtualnym świecie.

Gra z tradycją

Od lipca 2014 fanów porywa Blockstarplanet. Do 2017 rozgrywka nazywała się RoboBlast Planet i rzecz jasna nie posiadała szeregu funkcji i dodatków, jakie ma obecnie. W samej grze można było natomiast tworzyć chaty, grać w bitwy, czy robić prefabrykaty. Całość przypominała znany Minecraft, a także zdecydowanie mniej popularną Kogamę. Z czasem oczywiście cała rozgrywka się rozwijała. Zaczęła być dostępna na komputery, a obecnie króluje na smartfonach i tabletach. Blockstarplanet pozwala na dołączenie do gry, w której są już uczestnicy z różnych krajów. Oczywiście chodzi o to, by wygrać. Gracze muszą zestrzelić jak największą liczbę innych BlackStars, a lider w finale otrzymuje dodatkowe momenty. Ta aktywność jest bardzo zróżnicowana i zawiera w sobie szereg różnych zadań. Poza tym stale się rozwija. Gracze mają więc do dyspozycji tory przeszkód, chaty, wydobycie kryształów czy koła fortuny.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.